JACEK WICHORSKI, CEO

Swoje doświadczenie zdobywałem głównie w handlu, zajmowałem się importem i eksportem z różnymi rynkami europejskimi i światowymi. Przełomem w mojej karierze było zdecydowanie rok 2007 w którym zacząłem współpracę z największymi koncernami. Dużo podróżowałem zarówno służbowo i prywatnie po Europie i świecie, poznałem różne kultury, spotkałem bardzo ciekawych ludzi na swojej drodze. Doświadczenie spotkań różnych kultur, wyznań, światopoglądów i pozycji ekonomicznej za każdym razem poszerzało moje horyzonty. 41 krajów które odwiedziłem upewniło mnie, że świat jest taki ciekawy, a przede mną jeszcze tyle do poznania. Zawodowo najbardziej inspirowały mnie rozwiązania, które obserwowałem na rynku amerykańskim i kanadyjskim. To pozwoliło mi być uczestnikiem wprowadzania wielu innowacyjnych rozwiązań biznesowych. 

Moje doświadczenie zawodowe jest czasami dla mnie obciążeniem i często zastanawiałem się czy mi nie przeszkadza w odkrywaniu nowych płaszczyzn, ale jak każdy człowiek mam chwile zwątpienia i refleksji. Jednakże moją filozofią w biznesie jest działanie, bez działania nic się nie uda. 

Każdy sukces składa się z szeregu porażek bo tylko ciężka praca i konsekwencja w działaniu jest wstanie zaprowadzić nas na szczyt. Nie ma sukcesu bez porażek i nie ważne ile razy upadniesz, ważne ile razy się podniesiesz.